Červen 2009

{Moe} oblíbené citáty & motta ^^

30. června 2009 v 17:32 | R U B B Y |  FuN
Táák sem sesbírala všechny své oblébené citátky ^^ tak je vám sem dávám.
Šup c.č. :P

Zoufalství :D

30. června 2009 v 16:23 | R U B B Y |  Co Se DějE
[ze zoufalství už poslouchám toto ]

نهارك سعيد
[to je arabsky dobrý den abyste neměli kecy víte jak ]
táák jak je zlata? U mě celkem pohoda..celkem víc...víte jak, sem sama doma, tak si tu dělám dízu. Jasný, hrabká mi. Tak sme jely s bábinou o půl jedný do Orlové jakože se vyfotit. Jak sme tam předtím byly tak měla ta mrcha zavřeno a měla dovolenou do 28.6...no tak sem si říkala že tam už bude mít otevřeno...že já mám takové štěstí! Ona si tu dovolenou prodloužila do 5.7..tak jako je normální? Já tu fotku potřebuju co nejdřív, navíc 5.7. tu nejsem, tak nevím jestli je v pořádku bo co. Jako já měla narozeniny teď v sobotu a občanka se má jaxi vyřídit měsíc před.. no tak ae neva. No tak sme šly do drogerky, babi si chtěla koupit kartáč ne...tak mi koupila dva laky, prej aby mi nbylo líto.. takový fajnový růžový výrazný a pak fialový, no chtěla sem černý, ae matka by mě asi hnala, kdybych si nabarvila nehty na černo. Ae tak co. No pak sme šly na zmrku, teda já si dala tříšť, pěkně hnusná vám byla...moc studená. Tak jak jinak že jo. No pak sme etě letěly k ťamíkům, ptže babi si vzpomněla, že nemá boty na to její cvičení. To víte, ty důchodkyně jak chodí cvičit. Mááj gáád. Nuu pak sme šly do lékárny a pak na zastávku. Jako ten idiot s tím autobusem nejel a nejel! Měl zpoždění 30 minut. Ještě že sem měla sluchátka! Tiio babka ani neměla kecy, to sem se divila. Tak sem přijela domů, mamka hned kde mám fotky. No nejsou no...tak sme šly na zahradu na třešně a pak mamka jela do práce a pak do angličtiny..tak proto sem sama doma...nu a právě se chystám do obchodu pro nějaký papu ptže můj žaludek už volá.
Hele nechce jít se mnou někdo ven?
Nic radši mizím

Úterý //30.6.09__věčně nespokojená__

30. června 2009 v 11:15 | R U B B Y |  Co Se DějE

Bonjour
táák myslím, že už máte všichni víza doma, no ne? Tak jaké máte známky? No pochlubte se?
No tak dnešek...ehm ráno sem vstala asi v 9.30, šla sem do sprchy, pustila písničky, pak sem si vyprala 2 trička a v domnění, že je matka v práci sem zapla komp. Než se zapl tak sem trochu poklidila, ae zrovna když sem se líčila tak někdo dole zuřivě zvonil>>matka. Jako by nemohla chvíli počkat...chudák zvonek. To zas bylo udělej to a to a vynes plasty a blá blá blá...fakt mě to nebaví. Když ji řeknu že mám prázdniny tak jenom řekne no a? Tss... tak sem teda zašla s těmi plasty, utřela nádobí a šla na ten komp. Na ajsku nikdo skoro nebyl, až potom...tak sem kecala s kámoškou no a..s jedním klukem... ten chtěl ať si na libku změním komentář...tak sem mu to změnila a řekla, že mu to už ae měnit nebudu. Tak se zeptal jako proč? A já a proč bych ti to měla furt měnit? A on jakože se mu třeba nelíbí tak sem mu nepsala že je to jeho věc a on hned jako jestli mi tam má taky napsat co si o mě myslí! Tak sem mu řekla že klidně, že je mi to jedno. Wogoo chová se jak malé děcko! fatk už mě tím svým chováním dost sere! Tak snad od toho ty komentáře jsou no ne? Aby člověk napsal, co si o tom druhém myslí! A né aby mu to furt měnil jak si pán pískne. No to teda ne. Já za to nemůžu že se mu to nelíbí, je to můj názor a kvůli něj ho měnit nebudu.
Nooo odpoledne se znovu půjdu vyfotit, ptže ty fotky z pátku sou fakt že příšerné, už sem je dávno vyhodila... byly upe rozmazné. No to znamená, že si budu muset jít vyžehlit vlasy..áá nece se mi. Neva no...Možná bych dneska zašla i do knihovny, ať mám co číst, ae nevím jestli je tam otevřeno. Každopádně budu pokračovat v uklízení skříněk...
Tak niic, já frčím, už tak to je moc dlouhé. Tak pp zlata..

Princezna se změnila v Prince =-o :D

29. června 2009 v 17:56 | R U B B Y |  Co Se DějE

Aloháá prasátka
tak jak se máte? Já skvěle...né že by se něco velkého stalo, ae...pstě dnešek byl celkem fajn. Tak po tom co sem vám psala, sem byla zas uklízet. No bída. Uklidila sem noční stolek a dvě skříňky s oblečením. Ještě mě čeká hoodně skříní! To nemluvím o těch, ve kterých mám učebnice, sešity, papíry a tak. Tam je bordel jak...no konec světa.
Tak pak se konečně trochu vyjasnilo a vysvitlo slunko. Tak sem vypla komp a šla ven. No zašla sem do obchodu, potkala sem jednoho starého kámoše ze základky, tak mě požádal o libko nebo tak...tiio.
No pak sem šla na zahradu, sedla si, poslouchala písničky a tak nu. Didlin [jako můj kocour] se tam vyvaloval na houpačce. Děsné s ním. Nu ae pak mi začalo být hrozné vedro tak si říkám, že se půjdu převléknout do kraťasků nebo tak ne. Sotva příjdu nahoru, začne lít. Twee...no a k tomu ještě začalo bouřit. Tak mamka vypla jističe. Mezitím sem zas poslouchala ty moje songy [bez nich fakt nevydržím] a hrála si s koťaty. Nu a zjistily sme s mamkou že jedno kotě, o kterém sme si myslely, že je kočka, tak je kocour. Twe mě jebne..a já ji říkala princezno... a mamka prej na mě: no víš já myslím, že je to kluk, ono to má to nějaké velké. A já upe: Príííííncíííí. Hey jakooo...
Dneska sem psala do avíza a na miciny.cz..tak sem zvědavá, jestli ty malé strouhátka někdo bude chtít...ae nechala bych si je klidně. Ae sou to fakt mrchy. Furt mi v noci skáčou po hlavě, nemůžu spát ne. Nuu ae tak jako nejlepší je, že všechny tři kočky, co nejsou vykastrované tak čekají koťata... jako chápete to? Všechny tři najednou. A všechny tři se stejným kocourem.
Nuu sem zvědavá jak to s nima zvládnem. Snad jich nebude hodně. Ae těším se, koťátka přímo zbožňuju.
Noo před chvílí konečně přestalo pršet, i bouřka už odešla, tak mamka nahodila jističe. Teďka dávám fotky do kompu a pak na libko [ae zjistila sem, že co mám to nové libko, tak že se mi tam autorizují fotky hrozně pomalu, nechápu...] a na facebook a na lidé. No je toho hodně co chcu etě provést, takže se mějte lásky..
Zítra se ozvu. Miluju vás moc.

Pondělí //29.6.09__uklízí__

29. června 2009 v 12:59 | R U B B Y |  Co Se DějE


Ahojá
táák jak se máte děti?Já celkem fajně nu...mohlo by to být lepší. Dneska sem si vstala trochu dřív, v 930.Pustila sem si Dave Mccullena [to je upe nejlepčejší písnička na vstávání, šak si ji pusťte :P máte ji tady] a šla do sprchy.K mému neštěstí byla doma i mamka...fajn no.Tak sem se osprchovala, umyla vlasy, nalíčila a tak, no znáte to ne?
No pak sem se šla nasnídat a pak na komp. Samozřejmě na ajsku nikdo. Tak sem šla uklízet. Moc sem toho neuklidila, ptže sem hned musela na oběd. K babičce, kam jinam že.No tak si zase stěžovala, že Robo [její kocour] zabil zlatou rybku z jezírka, že ho utopí a kdesi cosi. Jáj mě z ní jednou jebne.
No pak sem šla domů. Venku je celkem teplo, neprší, ae slunko taky nesvítí. Bych šla ven, jenže je mokrá tráva..fakt super.Adam-můj kocour [ten na fotce], ten si ležel na střeše auta, pohoda jak něco no ne...
Noo fakt už nevím co dělat...já cu jít veeen..s někým..achjooo...doma je hrozná nuda.
No nic, tak já jdu zas uklízet, stejně tu nikdo není.
DEBILNÍ PRÁZDNINY!!

Řetězák 21

28. června 2009 v 19:41 | R U B B Y |  FuN
Etě jeden :P fakt dobreeej

•První věc, kterou udělám když vstanu, je:
Noo pustím si písničky ^^
•Má představa perfektního rande je:
Nfm třeba kino a procházka a já..nevím už fakt :D
•Kdybych měla schůzku s fanouškem:
Já a fanoušek? *rofl*
•Kdyby mi fanoušek nabízel polibek, tak bych:
Nemám fanoušky *lol*
•Vlastnosti, které mám ráda na mužích jsou:
Když je zábavný, dokáže mě rozesmát, potěšit, uklidnit...
•Mé nejlepší místo na těle je:
Co? kde? :D
•Nejdražší věc, kterou jsem si koupila:
Taak to faktiš nevím
•Tři věci bez kterých bych nemohla být:
Hudba, kámošky, komp.
•Nejlepší věc, která se dá dělat po srdcervoucí záležitosti je:
Udělat si z toho srandu a kašlat na to :D
•Kdybych mohla být hudební nástroj, byla bych:
Bicí
•Nejlepší způsob, jak mě udělat šťastnou je:
Dát mi čokoládu, jahodový kokteil a říct mi že můžu být celý den na kompu, nebo že můžu jít na nějakou super akci s kámoškama.

Řetězák 20

28. června 2009 v 18:57 | R U B B Y |  FuN

Aloháá ^^
zas se nudím no...
řetězák n.20 ^^


 1. Myslíš si, že umíš správně nakládat se svým časem? hm...ne
 2. Věříš tvrzení že "čas jsou peníze" ? ani ne
 3. Myslíš, že je na světě spravedlnost? vůbec ne
 4. Jsi věřící? juu sem
 5. Máš nějaký životní sny? jo mám, ae teď nevím jaký, ae já si za čas vzpomenu...
 6. Umíš si představit lásku bez sexu? ccc jasný že jo
 7. Dokázala bys podvést? toho, koho fakt miluju ne!
 8. Ukradla jsi někdy něco? jo kámošce lesk na rty
 9. Jaký je tvůj názor na celebrity jako takové? někdo tady má štěstí
 10. Je pro tebe důležitější přátelství než láska? myslím že to mám tak nastejno...přátelství je napořád, kdežto láska..
 11. Myslíš si, že bohatí jsou spokojenější než chudí? nemusí b8
 12. Máš svůj styl? jasný že jo
 13. Dokážeš riskovat ať už v čemkoli? asi jo
 14. Je pro tebe důležitá upřímnost? 100%
 15. Máš mozek 24h denně v provozu nebo dokážeš prostě 'vypnout' ? já ho ani nezapla
 16. Věříš na osud? někdy jo, ae spíše ne
 17. Myslíš, že jsi snadno ovlivnitelná okolím? ne nejsem, já sem paličatá a hrozně moc
 18. Dovedla bysi zabít člověka? já? nikdy...
 19. Jak moc je pro tebe důležitá rodina? moc no
 20. Co si myslíš o bezdomovcích apod.? některý sou fakt chudáci, ae někteří si to třeba zasloužili...nvm no
 21. Nechala bys u sebe přespat úplně cizího člověka? vůbec ne
 22. Utekla jsi někdy z domu? jo k babičce přes ulici
 23. Jsi důvěřívá? jo sem a někdy na to hrozně doplácím
 24. Zapomínáš snadno na křivdy? nene
 25. Myslíš že se tvůj život změní až ti bude 18? nevím, myslím že jo
 26. Toleruješ žárlivost ve vztahu? no záleží na tom, jak moc velká ta žárlivost je...taková normální žárlivost nikdy není ke škodě, ae když to zajde dále..ejjeeej
 27. Myslíš, že chlapi jsou nevěrnější než ženský? těžko říct, je to tak nastejno myslím
 28. Je pro tebe hodně důležitá pověst? ne
 29. Chceš být krásná? kdo by nechtěl?
 30. Jak snášíš kritiku od okolí? když mi to řeknou slušně tak nad tím uvažuju a snažím se to třeba změnit, ae když ne tak..na to seru
 31. Přemýšlíš někdy nad smyslem života? jo no, když nemám co dělat
 32. Věříš na mimozemšťany? nevím, možná trochu přece není možné abychom v tak velké galaxii byli jenom my! No nee?
 33. Umřela bys pro někoho, koho miluješ? jen kdybych věděla, že ten druhý cítí to samé co já!
 34. Co pro tebe znamená slovo "štěstí" ? láska, dobří kamarádi...každý vidí štěstí jinak
 35. Věříš na osudovou lásku na celý život? jojo asi
 36. Co si myslíš o bláznech? ptáš se mě co si myslím o sobě? Nemluvit radši.
 37. Máš nějaký životní vzor (osobní) ? na co? Ne nemám
 38. Jak bys popsala "normálního" člověka? nikdo není normální
 39. Věříš na tvz. "druhé já" ? no možná trochu, ae nikdo není stejný jako ten druhý..možná jenom podobný, ae stejný určitě ne
 40. Jaký máš názor na alkoholiky? když je to přiměřené tak klid no ae když se nalijou trochu více tak je...zle.
 41. Máš nějaké závislosti? těch je
 42. Věříš na posmrtný život? no ani nevím...snad jo
 43. Myslíš si, že některé vzpomínky mohou přežít věčně? určitě
 44. Jsi realista? ani ne
 45. První slovo co tě napadne pod pojmem "osobnost" ? ego
 46. Věříš na zázraky? jasně
 47. Až umřeš, chceš být pohřbená/spopelněná? nad tím neuvažuju, ae asi spopelněna
 48. Co tě jako první zaujme na chlapovi? úsměv, jak se chová, jaké má vlasy a oči a taky chůze
 49. Můžeš mít jedno jediné přání, jaké by to bylo? aby mě zase miloval
 50. pokračují: ti kdo se tak nudí jako já

Neděle //28.6.09__vyspaná__

28. června 2009 v 11:23 | R U B B Y |  Co Se DějE

Zdravím všechny ospalce
jak ste se vyspali? Já celkem fajn, vstala sem až 10.30...a co máte dneska v plánu? Já vůbec nevím..ae asi budu uklízet. No tak musím být doma, venku zas prší. Je to na nic...achjooo podělané počasí! Já chcu veeen.
No měli sme jít dneska na oběd někam do restaurace, ae nějak z toho sešlo. Tiio to je na nic sem zjistila. Když nebude škola, tak nebude o čem psát...tak jakoo noo...
A jaké je vlastně u vás počasí? A kam jedete na prázdniny??

Zase doma ^^

27. června 2009 v 21:06 | R U B B Y |  Co Se DějE

Aloháá
zas tu oxidujuu. Hrozné se mnou. Noo byli sme s taťkou u té babičky...háá, byl tam jenom bratranec, ptže sestřenka má angínu. Noo s bratrancem (8) sme byli na půdě, tak upe sme si tam házeli míčem a shodili sme dva obrazy. Lool já se málem pochcala smíchy. Jak on to dycky kopl, eej a pak sme šli dolů a já místo abych lila minerálku do hrnku tak sem to nalila na chleba. No boože tak sem se dívala na telku a neviděla sem kde to liju...Blbka.
Normálně u té babky je dycky tak mrtvo, to je hrozné, já tam skoro spala! Taky sem se dozvěděla, že budu u babičky od 6.7 do 10.7...a to 7.7 a 8.7 budeme na chalupě...božee božee...ještě s těma malýma hárantama, no to bude fakt úžasné.
Vůbec mi etě nedochází, že v pondělí nejdu do školy..ae fakt vůbec...mě dneska upe jebe totiž..nevím z čeho. Nuu a tak sem se rozhodla, že od pondělí začnu s úklidem celého pokoje. Dobrá co? Jo jo, začnu skříňkama...to bude tak na celý den, tam mám fakt bordel...v pondělí chcu zajet na kole do knihovny, no joo sem dostala nové, tak musím ho ozkoušet. Debilní je, že to má tu tyčku, to znamená, že se budu muset naučit přehazovat tu nohu tak abych se do té tyčky nejebla, jako zrovna dneska, když sem to zkoušela na mokré trávě a podjela mi noha. Božee...ae fakt vymakané to kolo.
Pak mám někdy v týdnu v plánu zajet do Ovy a koupit si knížky na příští školní rok. No mám nespočetně plánů..myslím, že stejně polovinu vypustím. Aach co já budu o těch prázdninách dělat? To bude příšerné!
Zrovna sem sežrala pizzu, dívám se na primu na..nevím co to je, nějaké kokovina [ooch moe zapomenuté slovo o5 použito]. Noo a asi dám nový dess, ptže se mi ta růžová už nelíbí...tuuž frčím

Sobota //27.6.09__B-Day__

27. června 2009 v 15:58 | R U B B Y |  Co Se DějE

Ajooj broucii
táák jak se máte? Já UŽ celkem fajn...tak abych shrnula včerejšek! Bomba, mega, super, úžasné, nezapomenutelné! Ae pěkně popořadě. Takže jela sem tím busem, tam sem si konečně trochu odpočinula..tak sem šla na tramku, která mi přímo přijela, zrovna jak sem došla, no skvělé. Přijela sem k Čez Aréně a tam byly holky, první Míša a pak přijela i Hanča. Tak sme šly všechny tři. Přišly sme na místo, kde už skoro všichni byli. Prvně sme byli venku, kecali sme a tak. Pak sme šli dovnitř, dali si šampaňské bo co to bylo, ti už tam dávali vodárnu, tam zas hrály písničky na plné pecky, no pohoda. Udělali sme si toasty a tak jako lenošili...k večeru už se to rozjíždělo, všeci už upe najebaní, už tam upe tančili všichni a táák no. Pilo se, jedlo se, áá upe superně no bylo. Pokecali sme upe pořádně, pak sme šli v noci na zahradu, sme se tam fotili jak ue skáčem nebo na průlizkách a tak, noo řvali sme jak na lesy. Pak sme přišli dovnitř, všeci upe unavení, seděli kde mohli a já tam upe tančila, nevím no měla sem hodně energie, pak sem se tam stavěla na hlavu, eej dost sem měla. Pak asi ve tři ráno sme si pustili fil>Zakletá Ella. No ae mě a Míši už se chtělo spát tak sme si lehly na zem a usly. No teda asi tak okolo 4té sme až usly...vstaly sme asi o půl osmé, všeci skoro etě spali, někdo už odešel brzo ráno...no tak sme posnídali a já a Míšutka sme pak šly...ach jak já brečela...hrozně mi ti lidi přirostli k srdíčku tento rok! Já nevím, ae hrozně mi chybí! Už teď! Tak já celou cestu brečela, jedna paní tak na mě v tramce: neplakej, dyť máš tk krásné oči a bylo by škoda si je vybrečet..ježiš no...ae tak co no..matka chytla ze mě nerva, že zas brečím. Noo doma pohoda, přišla sem, lehla sem nachvíli, byla sem totál zmožená...pak sme jeli s našima do pizzerky, upe luxuus tam no, ae čekali sme 45 minut, jakooo! Mnu a když sme přijeli tak sme šli k babi na dort a na kávu. A teďka musím, ptže jdeme zas k druhé babi, je tam bratranec a sestřenka, jééjeje... nesnáším narozeniny...
Bléé nechcu mít 15 to je odporné...
Nu nic, budu končit, zrovna sem si stáhla nějakou dojebávku tak si jí jdu poslechnout a pak musím vzbudit tatu ať už jdem..sakra nechce se mi tam...
Ppp a na fotky se kdyžtak koukněte TADY [jdu je tam teď dát :D]

__Ještě naživu__

26. června 2009 v 15:27 | R U B B Y |  Co Se DějE
Jo joo, ještě sem tady...
byly sme s babi v centru, vyfotit se...tak kde sme chtěly, tak bylo zavřeno, no skvělé...tak sme šly na radnici, kde fotí naprosto brutálně...samozřejmě tot ak dopadlo..fotka upe šílená, hrozné, no nic...
tak sme šly etě někam do drogerie, do papírnictví, do zveráku a pak na zmrzku...
Zítra nikam nejdu, milý zlatý zase změnil názor, že prej se mnou nikam nechce! Božee na toho kluka už nemám slov! Jednou chce, podruhé se zas urazí, a že se mnou nikam nejde..bože on už fakt neví co chce! Seru ho! Ne, to nejde..:(
Achjooo...musím se jít nabalit, pak musím etě k babce>prej na svačinu...no a pak pojedu busem...
Nejradši bych lehla a spala spala a spala..né, radši bych umřela, bylo by to jednodušší...stejně už nic nemá smysl..:( achjoooo...
Těším se až se v buse pořádně prospím. Miluju, když můžu jet busem, zavřít oči a poslouchat písničky, nechat dopadat skrz sklo sluneční paprsky na tvář...eejj, nemůžu se dočkat :D :(
Tak já jdu...snad tak nikomu nezkazím náladu...snad

Pátek //26.7.09__smutná, asi brzo umře__

26. června 2009 v 12:46 | R U B B Y |  Co Se DějE

Ahoj...
bože..tak jak se máte? Já...hrozně! Mizerně, strašně, bléé jdu se oběsit...
Zrovna sem přišla domů, svlíkla ze sebe ty fajnové šaty, ve kterých se moc necítím, hopla do mých oblíbených trubek, oblíkla vytahané triko a sedla ke kompu...jak jinak. Chce se mi brečet...je to hrozné, dva měsíce neuvidím ty skvělé lidi...už se mi po nich stýská...a neuvidím..JEHO..
To mě nejvíc sere..kdyby nebyl, bylo by to jednodušší, ae né že bych chtěla aby nebyl! To né...
Ani se na mě nepodíval když sem odcházela, pché...taky sme se nečuměla..jenom v kostele. I když mi tam pořád někdo strkal hlavu, ae pořád sem ho pozorovala...hrozně mu to slušelo, achjo..řekl mi, jestli bych s ním nešla zítra ven...ae nějak..nevím co, asi se urazil nebo co a když sem mu napsala jestli teda půjdem, tak neodepsal...achjoo, potřebuju být s ním...ježišiiiiii...ani nevíte jak je mi teď hnusně!
Co se týče víza, moc mě to nezajímá, koukla sem se na něj až doma...tak celkem dobré, tři 3ky a pět 2jek...to zas budou kecy...nesnáším to! Jak pořád jéé no to neva, to si příště opravíš, ae to je dobréé a kdesi cosi..je to tak trapné, bože!
Teď bych se měla jet konečně vyfotit...nechce se mi...ae tak musím...odpoledne máme malomaturitní večírek u Hanky-spolužačky- doma...no bus mi jede v 16:52 a pak jedu tramkou. Přespím tam a zítra se vrátím..nevím kdy, ae neřeším..stejně zas zítra pojedem k babi do Orlové, božeee...ani mi nedochází, že už zítra mi je 15...děs..
A jaké bylo vízo u vás?
Mno nic, babka už mi volala, jdeme se teda fotit..bože, všechno mě tak strašně sere...
Potřebuju svojí drogu>>JEHO...:(

Loučím se, vrátím se zítra, určo se ozvu...pokud neskočím z mostu nebo mě nepřejede auto nebo tak něco...mlčím už.


Čtvrtek //25.6.09__unavená, ae šťastná__

25. června 2009 v 18:32 | R U B B Y |  Co Se DějE

Ajoooj zlatíčka
Jak válčíte? Já celkem fajn. Dneska byl upe úžasný den. Ráno..no upe sem nemohla dospat jak sem se těšila. Vstala sem už v 5:30, tak sem si pustila nějaké dojebávky, ae už sem neusla. No tramku sem v poho stihla, pak sem šla k té hale na Dubinu, tak tam už byla Míšutka, tak sme kecaly. Pak přišel i zbytek třídy a ostatní a šli sme dovnitř. No hráli sme kruutě.Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Vyhráli sme 2 zápasy ze 3. Sem pyšná. Né to byl vtip. No byli sme 2zí, celkem cajk. No skončilo to někdy v 10 nebo v kolik, pak sem jela k Hanči a pak sem měla sraz se Ségruškou [viz foto] no a jely sme do šopinku. Tiio za celý den sem potkala tolik známých lidí, no děs. Prvně dva spolužáky, pak další lidi ze školy, jednu krávu..noo eej, myslela sem, že mě jebne. Tak sme zas prolezly obchody, zašly do meka, vyfotily se..no bomba jako dycky. Pak sem jela tramkou na ÚAN a pak busem. Ani nevíte jak se tam dobře usíná.
Zítra? Vízo...těším se i netěším. Netěším, ptže bude konec školy a pak dva měsíce prázdnin, ae těším..no ani nevím proč...no pstě těším... že uvidím všechny ty lidi, oo bude se mi po nich hrozně moc moc stýskat...achjo...
Zrovna zas nemám do čeho píchnout, na ajsku je mrtvo, asi jdu ven. Mějte seee a množte see...no zas vtip. Radši jdu.

Pp

Koukněte..nemá chybu :D

24. června 2009 v 16:24 | R U B B Y |  FuN
Už zas někde hrabu, no nemám co dělat nu :D
Tak sem se koukala na lide.cz na videa a upe..no koukněte se sami..
Teda sou to jenom odkazy, ještě stále sem nepřišla na to jak tu dát celé video :D

TADY ... Tetka Pantůčková :D
TADY ... Doslova vyčůraný plavčík :D
TADY ... Chytrá babka :D
TADY ... Muži na WC :D

nejlepší!!

Řetězák 19

24. června 2009 v 15:59 | R U B B Y |  FuN
Nemám co dělat :D
Ukradeno ZDE
○ Policistka/Kuchařka kuchařka
○ Kadeřnice/Malířka → kadeřnice
○ Designérka bytů/Sekretářka designer bytů ^^ něco takového chcu být
○ Nezaměstnaná/Ve věznici nezaměstaná
○ Učitelka/Dělnice učitelka
○ Učitelka/Letuška letuška
○ Kosmetička/Prodavačka prodavačka
○ Manželka/Milenka nvm :D
○ Zpěvačka/Herečka herečka
○ Sopranistka/Sólistka asi sopranistka :D
○ Modelka/Novinářka modelka
○ Zvěrolékařka/Doktorka zvěrolékařka
○ Milionářka/Bambilionářka je jedno :D
○ Úřednice/Soudkyně → soudkyně

Kopči se zdrojem

Jen tak x)

24. června 2009 v 15:41 | R U B B Y |  Co Se DějE
Aloha
celý den sedím u kompu, tak vám píšu...
chtěla bych se zeptat jestli má nějaké mé SBé libko.. a jestli by si mě někdo nechtěl přidat..zrovna včera sem si založila nové.
Tak kdyžtak TADY..si mě přidejte. Povinně.

No jinak co dneska děláte?inlove Já celkem nic... tak jako tu se nic nedá dělat. Stahuju písničky, poslouchám, píšu si na ajsku, dívám se na Hanu Montanu nebo jen tak obíhám affíčky, líbko, face..klasika.. venku je neuvěřitelné dusno, málem sem tam chcípla jenom jak sem vyšla s košem. Trapas! Takže ven radši nejdu, z focení taky nic není.. paráda! Neuvěřitelně se těším na zítra!! Ááááá už ať je zítřek.

Koukněte na to moe upe první videjko já vím no, hrůza, ae já se fakt snažila wink-3.gif image by Enidta


Co teď nejvíc žeůů?

24. června 2009 v 12:33 | R U B B Y
Když se mě zeptá někdo jaký styl poslouchám..nedokážu na to odpovědět..
Ae myslím, že už v tom mám jasno..každý má pstě rád něco jiného!

Co já sjíždím? House ♥ Trance ♥ Dance ♥ Disco ♥ Electro ♥
Nedokážu si bez toho představit život! Nejde fakt!!! :D
A ty písničky?
↓↓↓↓


Dj Antoine-Underneath [protože jeho zbožňuju upe nejvíc! Miluju jeho písničky, všechny!! Áááá bez toho už nikdy! ]

Sean Kingston-Fire burning [ae yo celkem fajn písnička, na Hexu ji hrajou pořád :D]

další v c.č.

Řetězák 18

24. června 2009 v 11:02 | R U B B Y |  FuN

Ukradeno u KlaPiKdybych byla barvou, byla bych...šedá
Kdybych byla zvíře, byla bych...kočka
Kdybych byla spotřebič, byla bych...komp
Kdybych byla kniha, byla bych...Třetí přání
Kdybych byla oblečení, byla bych...trubky
Kdybych byla auto, byla bych...brouk
Kdybych byla film, byla bych...Milionář z chatrče
Kdybych byla věc, byla bych...foťák
Kdybych byla šperk, byla bych...řetízek
Kdybych byla strom, byla bych...kaštan
Kdybych byla pití, byla bych...RC cola
Kdybych byla element, byla bych...voda
Kdybych byla planeta, byla bych...Mars
Kdybych byla příchuť zmrzliny, byla bych...kiwi
Kdybych byla písnička, byla bych...Dj Antoine-In my dreams
Kdybych byla roční období, byla bych...podzim
Kdybych byla místo, byla bych...škola
Kdybych byla město, byla bych...Ostrava
Kdybych byla sladkost, byla bych...čokoláda
Kdybych byla země, byla bych...Itálie
Kdybych byla chuť, byla bych...kyselá
Kdybych byla měsíc, byla bych...červen
Kdybych byla látka, byla bych...satén
Kdybych byla slovo, byla bych...Miluju tě
Kdybych byla dárek, byla bych...prstýnek

Kopíruj se zdrojem!

Středa //24.6.09__je doma__

24. června 2009 v 10:48 | R U B B Y |  Co Se DějE
11-1.gif image by Salisko

11-1.gif image by Salisko

Ahojáá prasátka ^^
jak se máte04.gif image by Salisko? Já celkem fajn05.gif image by Salisko. Dneska sem nešla teda do školy, tak sem si do 9ti pospala..aaw..13-1.gif image by Salisko
Co mám dneska v plánu? Vůbec netuším03.gif image by Salisko. Jako měla bych se dneska jít teda vyfotit, když sem včera nešla...ae problém...vůbec se mi nechce...chjoo14-1.gif image by Salisko. Chtěla bych jít s někým ven, ae zas nevím s kým12-1.gif image by Salisko. No je to fakt na dvě věci...možná zavolám nějaké kámošce.
Zítra? Oou ani nevíte jak se na zítřek těším! jednak proto, že máme sportovní den v hale na Dubině, já tam hraju to ringo10-1.gif image by Salisko. aaa se těším mne. No a pak jdu s mojí ségruš Jaňulkou ven. No pokud bude hezky..jinak půjdem asi do šopinku...těším se těším, hrozně se mi po ní stýská01.gif image by Salisko!
**
Nuu a kdy máte vízo? V pátek nebo v úterý? My v pátek..03.gif image by Salisko jako ae vůbec by mi nevadilo jít etě do školy...achjo, nesmím zas na to myslet...06.gif image by Salisko
Chtěla bych udělat nějakou soutěž, ae vůbec nemám nápady...tak řekněte co byste tu chtěli pls04.gif image by Salisko.
Taak já budu končit, sem sice sama doma, ae půjdu umýt nádobí a něco málo uklidit abych mohla kdyžtak odpoledne ven...13-1.gif image by Salisko
Hodím sem zachvíli nějaké písničky.02.gif image by Salisko
Taak se mějte krásně zlatka 11-1.gif image by Salisko

Kontrola Sbé

23. června 2009 v 18:14 | R U B B Y |  AffS
Bože jeden by se v tom málem nevyznal..moe SBétakže sem to trochu protřídila a koukněte se

Z Ů S T Á V Á
1...Andrii
3...Elza
5...KlaPi

K O N Č Í
Sandřina protože nějak nepřidává na blog a nepíše moc komentíků...promiň :(