Únor 2009

Plííís, zase hlásek ;)

28. února 2009 v 18:22 | R.U.B.B.Y_˘-˘ |  Co Se DějE
Plosíím lidičkýý, že mi zas dáte hlásek, moc moc moc vás prosím :)
Pokud budete chtít, napište si, já vám vyrobím diplomek :)
Tak pls hlásněte 4 me Tady pro soutěžící č.2...
Vím, odflákla sem to, ale přece to nevzdám :D
Díky všem moc, ste zlatý. ´
Ps: napište, který to byl hlásek =*

Pozadí na blog

28. února 2009 v 16:00 | R.U.B.B.Y_˘-˘
Hoj, nffm co přidávat, tak sem dám svoje pozadí, co mám uložené v kompu :)
Tak kukněte :)
Btw.sry že je to tak rozházený :DD

Picty 2.0...vlny

28. února 2009 v 10:04 | Rubbísek
Počet: 10
Téma:supr vlny pro surfaře ;) :D
Zdroj:magazín.cz :D


Super fotky. Nejlepší vlny pro surfaře
více c.č.

Lilly Allen nahoře bez a ještě k tomu mezi pantery :D

28. února 2009 v 9:59 | Rubbísek
Luxuuus upe, koukněte se sami!

Zpěvačka Lily Allen se svlékla pro odvážný fotoset pro hudební magazín Q, kde zapózovala nahoře bez mezi dvěma divokými pantery.
Na sobě si nechala jen diamanty poseté kraťasy, neprůhledné matné punčochy a boty na platformě, aby ukázala, že nemá žádný ze strachů, o kterých zpívá ve svém posledním singlu The Fear, soudí deník Daily Mail.

Focení se konalo minulý měsíc, jen pár hodin poté, co přilétla z dovolené v Karibiku, kde byla nachytána a zvěčněna s pětačtyřicetiletým magnátem Jayem Joplingem.

více c.č

Dokončeno ;)

28. února 2009 v 9:50 | Rubbísek |  Co Se DějE
Taaak, asi už dokončeno...je to takový nudný dess, ale nic jiného mě zrovna nenapadlo,a tamten byl už řekněme hodně okoukaný :D Tak já letím :)
Pp

Nevšímejte si, nastavuju dess :D

28. února 2009 v 9:29 | Rubbísek |  Co Se DějE
Pokud tu zrovna někdo je a vypadá to tu...ehm..divně tak si toho nevšímejte, nastavuju dess...Pak to bude ok ;)

28.2.09││Sobota >_<

28. února 2009 v 8:47 | Rubbísek |  Co Se DějE
Ach né. A je to tady. Sobota :X ráno sem vstala trochu brzy, asi v 7:45 nebo tak...no jo...:D
Přemýšlím jaký dess, do jakých barev a s kým/s čím udělat!? Poraďte pls :))
Mnom teďka asi půjdu nachvíli na sims...:D stejně to hnedka vypnu jak se znám, ptže mě to vůbe nebaví :D
Njn, tak se zatím mějte, a pište do komíků návrhy na ten dess :)
Díky, Rubby

Nejroztomilejší krysa :D

27. února 2009 v 16:37 | Rubbísek |  KuRioZity
Hééj čučněte na ňu, je 100% megácky sladká!

27.2.09││Pátek

27. února 2009 v 15:27 | Rubbísek |  Co Se DějE
Ach ano...vytoužený pátek [?]. No ani ne. Pátky nesnáším. Pstě ne :X
Znamená to, že začíná víkend...a to zase znamená že začíná obrovská nuda...nebo ještě lépe hodně poviností. Grrr, nesnáším to!
Zítra prej budeme uklízet celý byt. Ts, strašně se těším. Nic se mi nechce dělat. Nejradši bych vypla a zapla se až zase v pondělí ráno. Nebo lépe usla a už se neprobudila...né to zas ne...:D Ale bylo by to tak asi pro NĚKOHO mnohem lepší. Kdybych tu nebyla. Achjo, mám zas tu svou blbou náladu. To znamená že každého nenávidím :D no jo...
Doma sem sama, takže si můžu dělat co chcu. No jo, právě mám puštěnou písničku [už hraje asi po 50té] upe nahlas. Miluju upe hlasitou hudbu. Hrozně! *u*K.
Co dneska škola? Dcl pohoda, až na pár vyjímek >_< ale cvičili sme v kostýmech, to bylo asi nejvíts luxusní z celýho blbýho dne. Fkt!!!
Možná že...no radši nic. Achjo....jak se zahání špatná nálada? :'( jo vím, můžu jít ven...ještě kdyby bylo s kým. OMg, tak strašně se nudím.
Nic, lidi já jdu. Stejně je tu nuda...na ajsku není ten kohoh bych tam chtěla...takže proč tu být. Asi půjdu na vzduch, provětrat hlavu :D No jo..
Mějte se :) [o něco lépe než já]

Picty 1.9...Ugly dolls

26. února 2009 v 18:53 | Rubbísek
Počet:: lol teď sem to zapomněla :D asi 16 nebo 15 :D nfffm
Téma::Pstě takový obludky :D děsně cute ♥˘-˘
Zdroj::flickr

26.2.09││Nějak to rychle ubíhá

26. února 2009 v 17:06 | Rubbísek |  Co Se DějE
Ahoojte ^^ Sry že sem se včera neozvala, ale byla sem na doučku a pak sem se musela [jak sem později zjistila] bezúčelně šprtit občanku. No stejně sme nepsali.
Dneska to byl fkt upe pohodový den. Jakože vcelku sme se učili asi tak 2 hodiny z 6ti. :D No první hodinu-hudebku-sme chvíoli zkoušeli písničku a pak sem šli cvičit na akademii do tělocvičny :D No zas bylo jako :D Pak byla občanka, teda měla být. Jenže učitel šel k lékaři, tak sme měli supla, takovou jednu fakn úču, která nám nechala volnou zábavu :D No pak byla matika. To sme akorát procvičovali [teď berem tangens-to je lehké, dcl :D]. Pak byla chemie, dala se. Pak byla ajina a to sme šli cvičit na chodbu :D no museli sme šeptat, ptže v ostatních třídách se učilo, ale i tak byla sranda :D no a poslední hodinu byl suplovaný děják, měli sme sice práci, ale skoro nikdo o tom nevěděl, takže sme si stejně všichni dělali co sme chtěli. My s Míšou zas upe záchvaty :D no..a pak už byl jenom oběd [fuuuj ledvinky >_<]. A pak sme jeli domůů. A zítra pátek...budeme zkoušet na akademii už v kostýmech..No...
A už je zas konec měsíce. Stíháte to pozorovat, jak ten čas nějak rychle plyne? Připadá mi že zavřu oči a už je zas další měsíc pryč. Zachvíli zas bude léto ♥ prázdniny a tak. Nemálo se těším ♥
No...pro dnešek už nic nemám na práci, takže asi půjdu dočíst New Moon a pak ho zapsat do čtenářáku, abych ho mohla zítra vrátit kámošce. No..tak já frčím...:)
Btw. do GSky mi poslala výtvor jenom Lilinka což je mi moc líto, myslím že ste na to měli 2 týdny času. No jo, chápu že nemáte čas, proto celou GSku končím. Tak promiňte, stejně to nikoho nezajímalo :D

Diplomky za Guess Who [0.1]

24. února 2009 v 21:18 | Rubbísek
Ahůůjky, tak nakonec se tři našli a všichni "nečekaně" uhádli :D no jo Avrilka moe milofaná :D Noo, ukutila sem diplomky, doufám že neva že sou s Av?? :)
C.Č

Guess Who [0.1]

24. února 2009 v 19:20 | Rubbísek
Whoáá :D mám tu pro váas takovou menší soutěžku :) určo znáte, pstě budete mít za úkol uhádnout o jakou celebrtiu se jedná. Nebojte, není to bůh ví jak těžké. Komentáře budou moderované ať neopisujete :D Tak K.CČ

24.2.09││Zase nuda

24. února 2009 v 19:09 | Rubbísek |  Co Se DějE
Achoojte :) Dnešek byl...zaseee nudný :D Ve škole se pořád nic neděje...teda krom toho že se "skoro" každý připravuje na akademii. :D Mnom jako náš nácvik je v plném proudu, už to umíme, teď kostýmy a kulisy :) zítra si to jdemem zkusit do tělocvičny ^-^ Mnoo tak dneska byla první hodina matika :/ blbý...celkem nuda. Pak byl děják..ŃUDA!! O další hodině s naším "úžasným" zeměpisářem ani nemluvím. Jako on je fakt s prominutím blbý! Jako mluví potichu a ještě k tomu plive a pak se diví že ho nidko neposlouchá. Tss já v první lavici abych si nosila na zemák deštník jako :D on vyplive za hodinu tak litr vody :D no, už se trochu uskromnil a k naší lavici už moc nechodí /chvála bohu :D/. No takže zemák→nuda! Psali sme, ale to bylo vph ;) pak byla ovšem chemie s Keny :D no ona se jmenuje naše pitomá chemikářka Kany :D ale pstě je to Keny :D ona e upe nehorázně přísná, z ní maj všichni strach. Teďka byla asi 2 týdny nemocná, takže sme neměli chemii a já za tu dobu skorro všechno zapomněla. No ale jakože dneska vph.....Písemky opravené nám donese ve čtvrtek a bude taky zkoušet >_< no co nadělám, zítra jdu na doučko, takže se to zopáknu :) No...pak byla biola. Nuda, sem ji moc neposlouchala, a kecaly sme s holkama :D občas sem něco škrábla do sešitu :D No a pak byla ajina. Supe hodina, fkt. Jako ste nezaili takovou srandu, zas sme zkoušeli. Ptže přííští úterý už je ta akademie /bojim bojim :'(/. Mno řeknu ta¨ˇtkovi ať fotí a točí, takže sem možná nějaké "ucházející" fotky pak dám :D
No pak už byl jenom oběd, sekaná atd. Pstě nuda :D a pak domůůů. Zas nám navalili plno úkolů, ale zítra je naštěstí dcl klidný den: ivt, ivt, pak nácvik v tělocvičně, pak čejina, matika, fyzika. To ujde, teda krom té fyzinyyy *grrr*. No nic, budu končit, Dám sem malou soutěžku a pak valím dočíst New Moon, je to teď děsně napínavý :) :D tak hoj, stejně si to asi nikdo neččetl :D

Toto je...rozkošné

23. února 2009 v 20:06 | Rubbísek |  FuN
Yéy :D tomuhle naprosto rozkošnému tvorečku jsou teprv 4 roky...je upe sladká, koukněte se sami ↓:


Božínku, já ji cu domůůů :D ona je taaak rozkošná =**^^

23.2.09││Nuda nuda, samá nuda

23. února 2009 v 19:18 | Rubbísek |  Co Se DějE
Achoojtéé :) jakpak se máte? :) Mnom já tak...průměrně *scratch*...dneska byla ve škole hrozitánská, skoro až mučivá nuda. No největší prdel byla v áájině, to my teďka pořád zkoušíme na akademku [už je příští úterý, bojim bojim :D]...:D no to byste nezažili, fkt sranda :D Mnom jako první hodinu sme měli čejinu, samozřejmě že včerejší čas sem děláním domácího úkolu do českého jazyka plýtvala naprosto zbytečně!! Naše pomatená učitelka [pardón, profesorka-je trochu crazy no :D] ani nevěděla co je za den, natož datum :D jako 22.1. určo není :D Mnom, takž nuda, brali sme zájmana a číslovky [OmG jako to bereme snad každý rok to samé bo cooOO]...Pak byla biola...Próferóooorka přišla po nemoci, takže neměla šajnu co sme minule dělali, takže zase sem včera dělala zápis dlouhý přes dvě strany, naprosto zbytečně. Brali sme "Vnější geologocké děje" což byla hrozná nuda...navíc mi bylo nějak špatně...:-! Mno pak byla ta báječná engliština :D "Miao, hello, miao" nezapomenutelné :D Noo pak jako sme měli mít supla, tudíž jsme měli šanci jít si to vvyzkoušet celé do tělocvičny...samozřejmě že ten "blb" profesoour si musel přijít. Pche. No tak sme měli velice, ale velice nudný zemák *Fakt trapas*. Zítra píšem...Mno nefááátíí :D Pak byl tělák, ale mě nebylo zrovna nejlépe tk sem necvičila. O nic sem nepřišla, nuda-basket :D No mě to mots neba noo. Pak byl oběd, mimořádně dobrý [co se stalo? :D]...no a pak...děsná nuda, měli sme nábožooo *zvrací*. Jako sme se zas museli koukat na nějaký připitomělý pořad TV Noe otazníky-okultismus. Twe, já sem nepochytila ani jednu větu, jako nemám šajnu vo čem to jakože bylo :D sem si zapla nokijku, jak jinak a skoro sem spala na lavici :D Hanča taky :D Mno jako očividně nikoho to nezajímalo. Ten si tam pouštěl mp3ku, ti se tam mlátily, ty tam drbaly, pstě všeobecná pohoda. Ještě že máme tak "milou" učitelku...ono pstě u nás ve třídě [a myslím že nejen u nás] nemá žádnou autoritu. No pak vyhrožovala že si na to napíšem písemku. Sem zvedla hlavu: "Jo jo" a zase spala :D No pak sme kooonečně mohli domů. KONEČNĚ!! Ta škola je fkt za trest. Jako indy mi to nefa, ale teďka mi tam někdo chyběl...:'( Míííšutka :D a ještě kdosi, ale to je zanedbatelné *mávné rukou*...
A jaký ste měli den vy? :)
Jo připomínám všem účastnákům GSky, že své výtvory můžete posílat max. do středy 18:00!!! Týká se to::Kitty-Aníss(a) a [R]ed_Lentil :)
Tak šup, posílejte, buĎ avoš nebo pixx :)

Řetězák 9

22. února 2009 v 19:47 | Rubbísek |  FuN
Ještě jedeeen :D se nudím no :D
Sleduješ soutěže
Nekonečnou šanci > Nn, kdysi :D
Ber nebo neber > bejvávalo :D
5 proti 5 > kdysi
Chcete být milionářem? > To už něje, ee? :D ae sledovala!
Sleduješ seriály
Ordinace v růžové zahradě > fůůj, vůbeeec :D
Velmi křehké vztahy > kdysi :D
Ulice > vůbec
Ošklivka Katka > ze začátku jo, ale je to nuda, takže ee

Viděla si filmy
Titanic > jj asi milionkrát
Prci prci prcičky na táboře > jj
Žába k zulíbání > jj :D
Italský prázdniny > jasně
3:15 zemřeš > upeee jo :D

Řetězák 8

22. února 2009 v 19:43 | Rubbísek |  FuN
Ach, jo...zase další řetěěěz :D kdo chce nechť udělá taky =P
Ahoj
47.gif image by EnidtaČusky :D
Máš nějakýho domácího mazla?
47.gif image by Enidta
jéje, a kolik :D
Máš rodinej barák nebo byt?
47.gif image by Enidta
rodinný dům =P
Seš psychopat? xD
47.gif image by Enidtacože? :D
Jaký máš nejradši druhy knížek?
47.gif image by Enidta
něco na styl Stmívání ad =P
Druh hudby?
47.gif image by Enidta
trance, pop, rock, alternpunk, alternrock, dance atd :D
Jaká je tvoje móda?
47.gif image by Enidta
pohodlná? :D
Bydlíš blízko hlavní silnice?
47.gif image by Enidta
jj
Líbí se ti někdo ze třídy?Kolikáťák seš?
47.gif image by EnidtaZe třídy ee :D deváťák ts :D
Dobře, to už by stačilo, děkuju za odpovědi!ČusQy!
47.gif image by Enidta
jj hoj ;)

22.2.09││Prokletý den

22. února 2009 v 16:50 | Rubbísek |  Co Se DějE
Tweéé :D jako byste nevěřili co se mi dneska stalo. No radši nits...:D tak zítra jdem konečně do školy, upe se těším na zlatíí moe ptže sem je skoro celé prázdniny neviděla =** Mnom takže sem se musela učit, ale jakože vph, pondělí ujde. Máme čejinu /to sem si udělala úkol/ pak biolu /to sem si zas udělala zápis/, pak ajina /to zkoušíme na akademku/, pak zemák /to píšem-asi, ale mám tahák *Pššt* ;D/, tělák :D a pak dvě hodiny nábožka /nudaaa/. Mno pak sme s mamčou jely nakoupit /po obědě/ a pak sem si četla. No na komp se mi moc nechtělo, ale musela sem si udělat zápis do čtenářáku. No a když už sem tu tak sem si řekla že se vám ozvu no :D zrovna poslouchám "Tak nějak málo tančím" upe suprovní písnička :) Mnom, teďka si nachvíli zapnu sims, no sem u moře :D tak se mějtee :)

Rubbísek

[TrOšKu dElšÍ] Řetězák 7:D

21. února 2009 v 21:35 | Rubbísek |  FuN
Och převelice dloooouhý řetězák. No sem se nudila no :D je tam 82 otázek, nuda :DD