Představení→My life

30. ledna 2009 v 20:57 | Rubby x)
Ach ano, konečně sem se dokopala k tomu abych aspoň napsala úvod...:D tio :)
Jo jinak k tomu názvu, no nedivte se, nits mots mě nenapadalo, jako vždy, takže....:D Btw. omlouvám se že v úvodu bude tak málo fotek, ale měla sme rozehraný děj a nějak už se mi to pak něchtělo, ale nebojte fotky tam budou, jenom né mots :D

Dejte c.č
Ahoj...:) jmenuju se Juliet [čti Džuli :D] Shinová...je mi 19 let a právě sem se odstěhovala od rodičů. Ale to nemění nic na tom, že stále bydlím v malé vesničce ve velkém státě USA. Mezi m oje koníčky patří sport (cože tady na vesnici nějak zvlášt neuplatním) taky hudba a tanec. Mým snem je obcestavat celý svět, taky vystudovat vysokou školu a sátá se právničkou. Momentálně nemám přítele, ale na střední škole sem chodila s Dylenem O´Conellem, nejhezčím klukem ze školy. Potom sme se nějak neviděli a já už na něj zapomněla.
Další fotka Juliet::
 • No ale teď už k mému příběhu:Bylo žhavé odpoledne a já se chystala do městečka kousek za vesnicí. Chtěla sem nakoupit nějaké jídlo abych neumřela hlady a žízní :D Jediné na co sem fakt pyšná je moje auto, které sem dostala k 18náctinám. Popadla sem tedy klíčky a zamířila do obchodu. Nejdřív sem se stavila na poštu, kde mi přišel nějaký dopis. Vůbec sme netušila od koho může být. Vyzvedla sem si dopis, šla nakoupit a jela domů, celá natěšená až ho otevřu. Konečně sem dorazila domů. Pohodila sem kabelku na zem a dychtivě otevřela pečlivě zalepenou obálku. Vytáhla sem zelený poštovní papír a začala číst:
 • Milá Julie, dlouho sme se neviděly. Moc se mi po tobě stýská. Nechtěla bys přijet za mnou do města? Mám pro tebe takovou malou nabídku, a také bych tě ráda viděla. Prosím až si tento dopis přečteš zavolej mi. S pozdravem, tvá teta Violet.
 • Stála sem na chodbě s otevřenou pusou. Tak teta mě chce vidět? Nemohla sme tomu uvěřit. Neviděli sme se už tolik let. Když sem byla menší jezdívala sem tam na prázdniny. Californii miluju. Pořád tam svítí sluníčko. Byla sem štěstím bez sebe. Popadla sem svůj starý, i když funkční mobil a vytočila číslo. Zanedlouho se ozval příjemný hlas:
 • V:Prosím? Tady Violet Shinová, co si přejete?
 • J: Ach ta teta, ze všech si dělá srandu :D Teto? Tady Juliet.
 • V:Ach Julie, ani sem nedoufala že zavoláš, jak se máš? Přijedeš? A kdy? Povídej mi všechno…
 • J:Nestačila sem říct ani jedno slovo a teta na mě chrlila její otázky. Ano ano této, přijedu. Stejně nemám co na práci. Můžu se u tebe zdržet?
 • V:O ano jistě, zabal si všechny věci co máš, úplně všechny co máš a přijeď zítra ráno tě budu čekat. Mám totiž pro tebe překvapení.
 • J:Dobře teto, zítra ráno vyjedu, budu tam kolem poledne. Tak se zatím měj, ahoj teto.
 • V:Ahoj Julie.
 • A tím skončil náš rozhovor. Položila sem sluchátko a běžela do pokoje. Nemohla sme uvěřit tomu že zas uvidím Californii.
Další den:: Ráno sem vstala brzy, jako vždycky…Vzala sem si své nejlepší oblečení tj. džíny a bílé tričko a opaskem, řetízek a vlasy sem si stáhla do copu. Mohla sem vyrazit. Vzala sem tašku kde sem měla oblečení a základní hygienu, zamkla za sebou dveře a nastoupila do auta. Zapla muziku a vyjela sem. Cestou sem se ještě stavila na čerpačku abych si koupila něco na jídlo. Asi po čtyřech hodinách jízdy sem dorazila na místo. Tetin dům bych poznala i po slepu. Sice měl novou fasádu, ale jinak nic nového. Bazén pořád stejně čistý…:D Vjela sem na příjezdovou cestu u domu a vystoupila z auta.

Už z dálky na mě mávala...ehm...teta? :D tohle že je teta? Hodně se změnila..Nasadila sem nevinný výraz potlačující smích a svižným krokem mířila k ehm...tetě :D
,,Solárko?" řekla sem a projela tetu pohledem od zhora dolů...
,,:D ach jak si mi chyběla" vychraptěla teta a vrhla se mi kolem krku.
,,Tak co si mi chtěla teto? Sem celá nedočkavá co máš pro mě za překvapení!"
,,No...půjdeme se na to posadit, co říkáš?"
,,No dobře"

A naše kroky zamířily do velkého domu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti úvod?

Jjj začíná to dcl fajn 75% (6)
Tak trochu 0% (0)
Ani ne 0% (0)
Vůbec, fuuuj =P 25% (2)

Komentáře

1 Elza Elza | 30. ledna 2009 v 21:39 | Reagovat

jj!!je krásný!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama