Katy Perry

6. ledna 2009 v 21:21
Ano ano, další moje oblíbená celebrita!! Katy Perry!
Pod c.č.

Povolání: Zpěvačka
Věk: 24
Datum narození: 24.10 1984
Místo narození: Santa Barbara, Kalifornie, USA
Znamení: Štír

Zazpívala jednou o tom, jak se líbala s holkou, a hned ji u nohou ležel celý svět. Katy vsadila na image rebelky s neokoukaným stylem. A holky po celém světě chtějí být jako ona.
Nudaná popová star?Velký omyl! Zdálo by se, že Katy je jen další Barbie, za kterou stojí silný management. Není to ale tak. Liší se úplně vším!!! Hlavně ale svojí retro image, provokativními textty a spoustou fanynek nezi lesbami.
I vzory mají své vzory...hudbou připomíná Gwen Stefani, rebelstvím Pink...Koho ale miluje doopravdy je Freddie Mercury, zemřelý zpěvák skupiny Queen. Na oslavě svých 24.narozenin se za něj dokonce převlékla...xD
Album One of the boys není jejím debute! Před sedmi lety vydala desku křesťanských písní. Katheryn Elizabeth Hudsou jak se opravdu jmenuje, se totiž narodila pastorskému páru a byla vychována jako ortodoxní křesťanka. Svojí prvotinu vydala ještě pod jménem Katy Hudson. Brzo si ale méno změnila, aby si ji nepletli s herečkou Kate Hudsonovu. Tenrát se jí podobala vizáží.
Kluci, nebo holky? Jak to Katy má? Hodně lidí si myslí, že je lesba, protože často zpívá o homosexuálech. Fakt je, že Katy randí s chlapem! Jejím vyvoleným je zpěvák hiphopové kapely Gym Class Heroes Travis McCoy. Dokonce už jí věnoval zásnubní prsten. Svým přítelem je prý Katy doslova posedlá a pěkně na něj žárlí. Když ho v zákulisí při předávání cen MTV, které moderovala, našla v obležení fanynek, dost ostře se do nich pustila.- Jak to tedy s tou homosexualitou je? Katy říká, že lesba není, ale lesby ji nevadí. Zlí jazykové tvrdí, že si tohle kontroverzní téma zvolila schválně, aby na něm odstartovala svou kariéru.
Crazy show. Její vystoupení nejsou jen o hudbě, ale i o show, kterou předvádí. Vyžívá se v bláznivých převlecích a doplňcích: na podium vyrazí na obřím banánu, v šatech připomínající kolotoč nebo s funny brýlema.
Chci vás všechny olíbat! ,,Políbila jsem holku a líbilo se mi to. Hmm, ta chuť jejího třešňového lesku na rty. Políbila jsme holku, jen abych to zkusila. Doufám, že to mýmu klukovi nebude vadit..." To zpívá ve svém songu I kissed a girl. A od té doby není akce, na které by se s někým ze srandy nelíbala. Naposled zrovna s Miley Cyrus.
Modní ikona. Z žádnou cenu nechce splývat s davem nebo být tuctová a tak se vyžívá ve švihlých doplňcích, retro modních kreacích a kombinování. A spousta holek po celém světě ji začíná napodobovat. Nejdřív to Katy štvalo, ale pak si řekla, proč ne.Katy Perry

Katy Perry

Katy Perry

Katy Perry

Katy Perry

Katy Perry

Katy Perry

Katy Perry

Katy Perry

Katy Perry

Katy Perry

Katy Perry

Katy Perry

Katy Perry

Katy Perry

Proč ji mám ráda? Protože jak už bylo nahoře řečeno, není tuctová a má svůj vytříbený vkus...je taková bláznivá a to se mi líbí...Taky má krásný hlas a ty texty...bomba!! Rebelka každým coulem!

,,Lidi se mě často ptají na tajemství mého úspěchu. Na to mám jednoduchou odpověď: Nikdy se nevzdat!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama