The sims 3-informace

30. prosince 2008 v 13:01
Wow tak the sims 3 vychází už za 52 dní, já se upe těším, už si to předobjednám!!!chibi_white_01.gif image by Lowinka Jinak tady sem našla nějaké zajímavé úryvky...

Jaká hlavní vylepšení nabídnou The Sims 3


Více volnosti - ve hře Sims 3 budete moci prozkoumávat živoucí prostředí a vaše nejbližší okolí. Budete moci dokonce navštěvovat sousedy v jejich obydlí, vyrazit s nimi za zábavou a volně potkávat další přátele či kolegy ze zaměstnání. Nedílnou součástí dění jsou rozdílné povahy simíků, což zakládá živnou půdu v otázkách mezilidských vztahů. Kromě dlouhodobého přátelství tak bude ve hře také naprostá antipatie k vybraným jedincům, ale také naopak. ( tio já se upe mock těším, to bude užásné happy-3.gif image by Salisko)
Živoucí městečko
Doposud byl herní svět The Sims poměrně striktně dělen na jednotlivé pozemkové parcely. Pokud jste si chtěli vyrazit třeba na nákup nebo do restaurace, museli jste přetrpět zdlouhavé načítání. Tím pádem tyto veřejné prostory nebyly příliš využívány. S příchodem třetího dílu by se právě tohle mělo radikálně změnit. Současný systém hlavního sousedství s přidruženými datadiskovými podsousedstvími nahradí jedno centrální městečko s názvem Pleasant Valley. Nejenže bude plné života, ale hlavně v něm hráč bude zcela svobodný a mít mnoho nových možností. ( aaaaww já to ž nemůžu číst, ptže se z toho zblázním jak se těším xD chibi_white_01.gif image by Lowinka)
Předěláváme domácnost
Asi nemusím připomínat, že ohromný důraz bude opět kladen na komunitu. Právě komunita (4 miliony aktivních účtů na Sims exChange) je hlavním důvodem úspěchu celé série. Každý, kdo pronikne hlouběji do světa Simíků, zatouží po nových objektech. To si tvůrci dobře uvědomují, a proto tomuto aspektu od začátku věnují velkou pozornost. Bude možné editovat přímo ve hře, nač jen pomyslíte, a u úpravy např. nábytku, tapet, oblečení a podobných věcí očekávejte výraznou proměnu oproti dřívějšku.
Formujeme osobnost
"Aspektem The Sims 3, který mě vždy ohromí, je kompletně přepracovaný, velmi realistický editor tvorby postav. Hráč má opravdu velkou svobodu v tvorbě Simů. Je to snadné a velice zábavné," říká o předělaném CAS editoru a přidružených vlastnostech Ben Bell. Už jsem zmiňoval, že ledacos bude zase o kus dotaženo k dokonalosti a to nejen po stránce vizuální. Dokonalejší zaoblené tváře s procítěným výrazem tak nebudou jedinou proměnou v procesu vzniku Simů.

Atd, atd...více si můžete přčíst na ostatních blocích nebo na oficiální stránce.... 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elza Elza | E-mail | Web | 30. prosince 2008 v 13:06 | Reagovat

Já si sims 3 nekoupim!!Je to zbytečně drahý a akorát tak vylepšený nic víc!!!

2 Elza Elza | E-mail | Web | 30. prosince 2008 v 13:06 | Reagovat

Ale videa ujdou!!

3 Rubby x) Rubby x) | Web | 30. prosince 2008 v 13:25 | Reagovat

Mno tak jako to je každého názor, třeba já jako maniak do the sims si to koupím...xD to je 100% xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama