Prosinec 2008

CHYBA: Titulek článku je povinná položka xDDDD

31. prosince 2008 v 23:41 Co Se DějE
Ok nebudu dále držovat...:) předpřipravila sem tu článek přesně na 00:00 teda na nový rok...zítra vám tu ještě něco přidám, to 100 % ale až se poučím něco do školy...taky než vstanu xD a tak mno...xD Připravím vám tu asi tak 5 čnáků aždou hodinu až do..no prostě do rána nvm do kdy xD tak pp, mějte se krásně, hlavně si neudělejte žádný úraz a čekejte tu články...
PS: budu tu tak 20 minut takže vám do komentů klidně odpovím
Tak pp, vaše Rubby Bouncing bunny

Ooou už zachvíli O_o

31. prosince 2008 v 23:09 Co Se DějE
Twl ttjn..už za necelou hodinku tady bude rok 2009...to je až neuvěřitelné jak to letí, zhe? Když se tak poohlídku zpátky na rok 2008 bylo to moc hezké!Škola:jo 8.třída...:) sladké časy ( to o 9 se nedá říct x_x ) prázdiny: ty nejlepší co sem kdy měla...Kamarádi:největší zážitky spojené hlavně s prázdninama...moje oslava, jak sme se s kámoškama navštěvovaly...ale nebyl to jenom úspěšný rok. Kadžé plus má i své -...ano ztráty..ztráty dvou milovaných...:'( ale čas všechno zpraví, rány se zahojí a život jde dál...A zachvíli je tu zase další rok...V pořadí již 2009 ( počítáno samozřejmě od 0 xD )...taky přinese mnoho dobrého i zlého...co myslíte? Jaký bude rok 2009? Říká se že v roce 2010 ( jak sem teda slyšela ) má vypuknout 3.sv.válka...vy tomu věříte? Já teda mots ne...:( ale abych to nezakřikla. Co si myslíte vy??

Diplomek pro Kotiu

31. prosince 2008 v 22:52
Ahojky tady máš ten diplomek, plomiň za ten obrázek, že není nějak upravený :(

Nvm nvm nvm :'(

31. prosince 2008 v 22:38 Co Se DějE
Ahojky...tak tohle sem fakt nečekala...:( nvm co mám přidat xDD jestli zase pixelky, nebo nějaké picty, nebo něco o mě, nebo fotky, nebo nějakou soutěž...o té outěži sem už přemýšlela, ale potřebovala bych aby se přihlásili aspoň 5 lidí, kteří mají sims a umějí v něm fotit+upravovat fotky...:( ale tolik lidí mi to nechodí :'( já nvm...napište pls do komentů co byste tu ještě dneska chtěli :) a já to zařádím :)

Diplomek pro Elzu

31. prosince 2008 v 22:32
Ahojky, mám tu pro tebe diplomek za silvestrovkskou minibleskovku. Výhru už sem ti poslala na mail :) tak snad se ti líbí i když se takový obyč :)

Víte že...

31. prosince 2008 v 21:50
Mrazík v pohádce včera na nově mluvil česko-rusky? Já sem si toho všimla taky když sem se na kousek dívala, ale myslela sem si že mám jenom vadnou telku...dnes sem si ale přečetla tento článek:
Oblíbenou ruskou pohádku Mrazík, natočenou v roce 1964, sleduje každý rok o vánočních a novoročních svátcích mnoho diváků. Oblíbili si hlášky jejích hrdinů (kdo by neznal například hlášku "Nastěnku chci za ženu" a nevadí jim to, že byla v minulosti vysílána s železnou pravidelností. Letos však televizní diváky Nova v úterý večer zaskočila. Odvysílala Mrazíka s dvoukanálovým zvukem, kde se čeština s ruštinou smíchala tak, že nebylo rozumět ani jednomu slovu.
31. 12. 2008 15:57
Z levého reproduktoru zazníval český dabing, zatímco z pravého se linul ruský originál. A ne každý divák byl ochoten či schopen svůj televizní přijímač "odladit".
Mrazíka s tímto zvukovým nedostatkem museli přetrpět diváci odebírající signál ze satelitních platforem CS Link, Skylink, Digi TV a UPC Direct. "Vysíláme, co dostaneme," reagoval ve středu na paskvil mluvčí UPC Direct František Malina.
Pořady s duálním zvukem, tedy současně dabing i originál, vysílá Nova většinou mimo hlavní vysílací čas. Tady ovšem udělala chybu a její dárek divákům se minul cílem.
Jak uvedl server Parabola.cz, důvody omezení vysílání pořadu s duálním zvukem tkví zejména ve vysílacích právech, na originální verzi jsou buď nedostupná nebo drahá. I veřejnoprávní Česká televize z těchto důvodů duální vysílání programů omezila.

Kruté co? A to za to máme platit, no dobrý no xD
Tak to byla jenom taková kulturní vsuvka xD

Rubby thblinkingmoney.gif image by Salisko

Silvestrovská minibleskovka

31. prosince 2008 v 21:25
Čaute všichni co tu jste i nejste...xD mám pro vás nachystanou takovou minibleskovku o ceny...:) vyberu první dva a ti dostanou ceny. Jaké? Hned vám je ukážu.

Věcičky z inlimite

31. prosince 2008 v 20:39
Cawte, zase brouzdám po netu a hledám nějaký downy co bych sme dala...Najela sem na známou stránku inlimite..tak se koukněte co tam hezkého maj...
c.č

Tak sem tu x)

31. prosince 2008 v 18:43 Co Se DějE
Cawte...tak sem zas tu xD mno kdo by to taky čekal že? xD odpoledne sem se šla kouknout na rybník, jestli už je zamrzlý...A je....xD Mno byla sem se psem a mám taky nějaké fotky tak je sem dám až budu mít čas, jako že čas mám, ale teď se mi momentálně nece :D Mno takže dětičky...xD teď už tu budu dokud mě někdo nevyhodí, takže budu přidávat a přidávat a...přidávat no :D jinak mám new SB což sem velice ráda, je to moje kámoška :) Tak jn, to sme vám chtěla povědět mno...tak pp a čekejte že zas něco přidám :)
Pp, vaše Rubby

Tak jj

31. prosince 2008 v 14:54 Co Se DějE
Mno tak já myslím, že už prozatím těch článků stačilo, ee? :) Mno já teď vypnu komp a půjdu ven a budu tu snad večer a přidám něco...:) tak se mějte

Pp, vaše Rubby

Moda ze stylistssims

31. prosince 2008 v 14:51
Teďka oblečky :) POZOR: vybírala sem jenom ty co se mi líbí, nebudu tu přece dávat ty co se mi nelíbí ee? :) mno! xD

Nábytek ze stylistsims

31. prosince 2008 v 14:36
Ahojky, přináším vám další downloady do the sims 23..tentokrát ze stránky stylistsims...

Fotky..o5 xD

31. prosince 2008 v 13:50 My PhotoS
Nefa že sem furt dávám ty fotky? x))))

Další fotky x)

31. prosince 2008 v 13:36 My PhotoS
Další phoutous xD

Adámek a já x)

31. prosince 2008 v 13:28 My PhotoS

Ahooj, sme tu jenom na skok, ale dám tu pár fotek, takových starých a možná i nových xD tak c.č

Silvesttttr xD

31. prosince 2008 v 10:39 Co Se DějE
Cawte děcka, tak dneska tu máme Silvestra..jak se těšíte? Budete pouštět petardy bo tak něco? My teda ne, my nepouštíme nikdy, já se vždycky jenom koukám z okna xD Mno akorát se těším na tu spoustu jída, teda snad jako něco bude xD Mno tak to bylo takové malé prohlášení, a já fičím...teda jako ne pryč, ale dám sem teď nějaké pixelky x)
Tak pp, Rubby

Vlásky

30. prosince 2008 v 22:54
No dobře dobře, mě to nedalo a musela sem prostě ještě něco přidat xD
Tentokrát jsou to vlásky pro vaše simačky :) a jsou o5 z xmsims.com tak se koukněte...c.č

Dokonalé simky

30. prosince 2008 v 22:26
Ahooj :) brouzdala sem po netu a našla sem krásné simačky :) tak...c.č

Co zítra, co dneska??

30. prosince 2008 v 21:25 Co Se DějE
Ahoojte !969! předchvílí sem dorazil z aquáče, bylo to uuupe mock fajn... dneska možná ještě něco přidám....tak co, co budete zítra podnikat? Já osobně nits, my zas budeme doma, čučet na telku, požírat chlebíčky a cpát se brambůrkama xD :( ale jako já už necu být pořád doma... všichni někam jdou a jenom já zas budu doma....mno co no...tak budu přidávat články, nebo možná něco přednastavím...a co budete kutit vy?

Tak já se jdu mrknout po nějakých pictech nebo downloadech nebo po něčem prostě a možná tu ještě něco dneska šoupnu. Tak pp

Rubby

The sims 3-informace

30. prosince 2008 v 13:01
Wow tak the sims 3 vychází už za 52 dní, já se upe těším, už si to předobjednám!!!chibi_white_01.gif image by Lowinka Jinak tady sem našla nějaké zajímavé úryvky...

Jaká hlavní vylepšení nabídnou The Sims 3


Více volnosti - ve hře Sims 3 budete moci prozkoumávat živoucí prostředí a vaše nejbližší okolí. Budete moci dokonce navštěvovat sousedy v jejich obydlí, vyrazit s nimi za zábavou a volně potkávat další přátele či kolegy ze zaměstnání. Nedílnou součástí dění jsou rozdílné povahy simíků, což zakládá živnou půdu v otázkách mezilidských vztahů. Kromě dlouhodobého přátelství tak bude ve hře také naprostá antipatie k vybraným jedincům, ale také naopak. ( tio já se upe mock těším, to bude užásné happy-3.gif image by Salisko)
Živoucí městečko
Doposud byl herní svět The Sims poměrně striktně dělen na jednotlivé pozemkové parcely. Pokud jste si chtěli vyrazit třeba na nákup nebo do restaurace, museli jste přetrpět zdlouhavé načítání. Tím pádem tyto veřejné prostory nebyly příliš využívány. S příchodem třetího dílu by se právě tohle mělo radikálně změnit. Současný systém hlavního sousedství s přidruženými datadiskovými podsousedstvími nahradí jedno centrální městečko s názvem Pleasant Valley. Nejenže bude plné života, ale hlavně v něm hráč bude zcela svobodný a mít mnoho nových možností. ( aaaaww já to ž nemůžu číst, ptže se z toho zblázním jak se těším xD chibi_white_01.gif image by Lowinka)
Předěláváme domácnost
Asi nemusím připomínat, že ohromný důraz bude opět kladen na komunitu. Právě komunita (4 miliony aktivních účtů na Sims exChange) je hlavním důvodem úspěchu celé série. Každý, kdo pronikne hlouběji do světa Simíků, zatouží po nových objektech. To si tvůrci dobře uvědomují, a proto tomuto aspektu od začátku věnují velkou pozornost. Bude možné editovat přímo ve hře, nač jen pomyslíte, a u úpravy např. nábytku, tapet, oblečení a podobných věcí očekávejte výraznou proměnu oproti dřívějšku.
Formujeme osobnost
"Aspektem The Sims 3, který mě vždy ohromí, je kompletně přepracovaný, velmi realistický editor tvorby postav. Hráč má opravdu velkou svobodu v tvorbě Simů. Je to snadné a velice zábavné," říká o předělaném CAS editoru a přidružených vlastnostech Ben Bell. Už jsem zmiňoval, že ledacos bude zase o kus dotaženo k dokonalosti a to nejen po stránce vizuální. Dokonalejší zaoblené tváře s procítěným výrazem tak nebudou jedinou proměnou v procesu vzniku Simů.

Atd, atd...více si můžete přčíst na ostatních blocích nebo na oficiální stránce....